Menu
     

Hakkımızda

     
 
2000 Yılında üretim faaliyetlerine başlayan; üretim kalitesini ve dağıtım kanallarını daima canlı ve hareketli tutabilen, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tüketici memnuniyetini devam ettiren bir yapıdayız.

Ekip çalışmasının etkin gücünü tüm piyasada hissettiren ve rekabetçi Pazar koşullarına göre sürekli bir yapılanma içerisinde olan firmamız Sultanbeyli de hizmet vermektedir.

Toplam 12,000 m2 kapalı alanda Yatak Odası, Yemek Odası, Genç Odası, çok amaçlı dolaplar ve Askılı ürün gruplarında modüler bazda üretim yapmaktadır.

EVART  olarak her şeyin en güzelini, en iyisini, en kalitelisini sunmak ve müşteri beklentilerine en etkin şekilde cevap vermek adına hiçbir fedakarlıktan kaçınmamakta, yeni yatırımları ve AR-GE çalışmaları ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Minimum fiyat ile en iyi hizmeti verebilme çabası içindedir. Teknolojik gelişmeleri  de takip ederek  bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve standartlar uygun ürünleri üretmekteyiz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ;

 

Kuruluş ve gelişiminde, ürün ve hizmet kalitesi ile müşteri saygınlığını temel hedef olarak aldık, Ürettiğimiz her türlü mamül de yüksek kalite ilkeleri ile sektörde öncü olma yarışında ve sürekli gelişme kararlılığındayız.

Verilen hizmet ve ürünlerin kalitesi kadar , firma içi ve firma dışı insani ilişkilerde karşılıklı saygı , dürüstlük ve yapılan işe ve çevreye verilen değer de firmamızın KALİTE POLİTİKASI dır.

 

VİZYON;

 

Dürüstlük ve şeffaflığı temel ilkemiz olarak kabul edip, ulaşabildiğimiz tüm insanları kaliteli ve dayanıklı ürünlerle buluşturup, ürünlerimizin uzun yıllar kullanımını sağlayarak aile bütçelerine katkıda bulunup, Mutlu ve konforlu yaşatmak ilkesindeyiz.

 

MİSYON;

 

Modern ve çağdaş ürün yelpazemizi daima güncel tutup, ürün ve hizmet kalitemizin yüksek değerlerini her geçen gün daha geniş müşteri grubuna sunarak, mükemmel ve kaliteli yaşamların içinde yer edinmek.